I Edycja

Zwycięzcy i finaliści

OPOLE CONSULTING GROUP - zwycięzcy I edycji

Zwycięzcy I edycji HSBC, Opole Consulting Group, składa się z 3 uczniów opolskich liceów oraz jednego licealisty z Poznania. Cała czwórka poznała się w trakcie olimpiad ekonomicznych i postanowiła wziąć razem udział w HSBC.

 • Michał Kulbacki

  Zwycięzca I edycji HSBC. Obecnie student I roku w Szkole Głównej Handlowej. Członek SKN Finansów i Makroekonomii, SKN Spraw Zagranicznych i SKN Badań nad Konkurencyjnością. Udział w HSBC był dla niego niesamowitą przygodą zarówno na płaszczyźnie intelektualnej, jak i społecznej. Pozwolił na rozwinięcie swoich umiejętności, rozwinięcie swojej wiedzy i nawiązania nowych, inspirujących kontaktów. Prywatnie pasjonat polityki, spraw międzynarodowych i muzyki rockowej.

 • Michał Radny

  Zwycięzca I edycji HSBC. Obecnie student II roku w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Rachunkowość. Prezes SKN Biznesu w roku akademickim 2016/17. Udział w HSBC zainspirował go do podjęcia działalności w SKN Biznesu, gdzie współorganizował Let’s Start Up! I High School Business Challenge.

 • Łukasz Trojan

  Zwycięzca I edycji HSBC. Obecnie student II roku w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie. Członek SKN Biznesu w roku akademickim 2016/17. Udział w HSBC zainspirował go do podjęcia działalności w SKN Biznesu, gdzie współorganizował Let’s Start Up! 2016 oraz II edycję High School Business Challenge. Prywatnie pasjonuje się piłką nożną.

 • Małgorzata Urbanowicz

  Zwyciężczyni I edycji HSBC, obecnie studentka II roku studiów w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Rachunkowość. Radna Samorządu Studentów w kadencji 2016/17. Aktywna członkini SKN Biznesu oraz Zrzeszenia Studentów Polskich, gdzie koordynuje dwa projekty: EKOstudent i MedBiz Days - swoją autorską inicjatywę. Dzięki udziałowi w HSBC nawiązała wartościowe kontakty i poznała ludzi, z którymi współpracuje na codzień w SKN Biznesu. Prywatnie pasjonują ją podróże, taternictwo, medycyna i zdrowe odżywianie.

Business Surters - 2 miejsce

 • Alicja Doligańska
 • Michał Gren
 • Maciej Kieruzal
 • Klaudia Pieczyńska
The Economists - 3 miejsce

 • Julia Jakubiak
 • Jan Kruszewski
 • Jan Pielat
 • Krzysztof Sęk
 • Nina Wieretiło
Finaliści I edycji
 • KWADRAT
 • Dawid Biernat

 • Jakub Czugała

 • Agnieszka Jaczewska

 • Szymon Kujawa

 • Mikołaj Madej

 • Team ZSE1 KRK
 • Mateusz Balicki

 • Mateusz Hordyński

 • Wojciech Krania

 • Anna Sierpacka

Partnerzy edycji

Procter & Gamble
PARTNER STRATEGICZNY

Stypendium im. Lesława A. Pagi
KONKURS DOFINANSOWANY W RAMACH PROJEKTU STYPENDIUM IM. LESŁAWA A. PAGI

Stypendium im. Lesława A. Pagi to program grantowy, którego celem jest wspieranie nowatorskich i opartych na wiedzy projektów edukacyjnych i naukowo-badawczych, zwłaszcza w zakresie rynku kapitałowego, prowadzonych przez organizacje studenckie i akademickie koła naukowe uczelni wyższych w całym kraju, a także nieformalne grupy studentów.

Fundacja im. Lesława A. Pagi
PARTNER

High School Business Challenge jest dofinansowywany w ramach projektu Stypendium im. Lesława A. Pagi, którego partnerami są Deloitte, Narodowy Bank Polski, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych SA i Fundacja im. Lesława A. Pagi. Fundacja im. Lesława A. Pagi, została powołana w 2003 by upamiętnić osobę i dzieła tego wybitnego polskiego ekonomisty. Od tego czasu, pod hasłem “Przyszłość. Zróbmy to razem”, realizuje ona liczne projekty edukacyjne, inwestując w młodych liderów i wspierając ich inicjatywy. Fundacja działa również na rzecz umacnianie regionalnego, skonsolidowanego rynku kapitałowego w Europie Środkowo-Wschodniej, do czego dąży we współpracy ze swoim partnerem strategicznym- Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie SA. Zapraszamy do odwiedzenia strony Fundacji i poczytania o innych, współorganizowanych przez nią ciekawych inicjatywach.

Plusssz Active
SPONSOR

Plusssz Active to kompozycja aktywnych składników oraz witamin, która łączy w sobie podwójne działanie – ułatwia koncentrację i pobudza pamięć. Zawarta w preparacie kofeina poprawia skupienie uwagi, ułatwia zapamiętywanie oraz zmniejsza senność. Magnez wpływa na układ nerwowy przez co redukuje stres i ogranicza zmęczenie.

Felix
SPONSOR

Dzięki firmie Felix mieliśmy okazję w przerwie zmagań spróbować ich nowych, jak i sprawdzonych produktów. Felix to jedna z najchętniej wybieranych marek słonych przekąsek z bardzo zróżnicowaną ofertą produktową. Najbardziej znanym produktem marki Felix są orzeszki solone w puszce. Ostatnio, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich konsumentów i zapotrzebowania na lżejsze przekąski, marka Felix wprowadziła na rynek nowe bardziej chrupiące Orzeszki z pieca, które nie brudzą rąk oraz Popcorners – chrupiące trójkąty z prażonej kukurydzy, tylko 7kcal każdy.

Setka. Bar Polski Ludowej
SPONSOR

Bar Polski Ludowej Setka stworzony w scenerii i klimacie dawnego PRL-u to połączenie tradycji, doświadczenia i najwyższej jakości świadczonych usług gastronomicznych na kulinarnym szlaku Wrocławia! Wyjątkowa kompozycja prezentowanych potraw, doskonale wyselekcjonowane składniki oraz profesjonalna i doświadczona kadra ich kulinarnych mistrzów sprawia, że od wielu lat cieszą się zaufaniem swoich klientów a teraz również naszym. Połączenie elegancji i stylu dzisiejszych tradycji z otoczeniem sztuki kulinarnej PRL-u to niezwykła przygoda i wyzwanie, z którym zmierzają się każdego dnia. Zespół Setki to precyzyjnie dobrane grono kucharzy i rzetelnych asystentów, których największymi atutami są dbałość o jakość wykonywanej pracy, punktualność, elastyczność i doświadczenie. Pracują z zaufanymi i sprawdzonymi dostawcami najwyższej jakości produktów, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Dążą do tego, żeby każde spotkanie na długo pozostało zapamiętane jako wyjątkowe wydarzenie, miejmy nadzieję, że nasze również takie będzie!

Lunch Bar Pokusa
SPONSOR

Znakomici kucharze codziennie zapraszają na Obiad Dnia, którym mogą cieszyć się mieszkańcy Krakowa i okolic już w 3 lokalizacjach, jak również po zamówieniu pod wyznaczony adres.

Plusssz Active Forte
SPONSOR

Plusssz Active Forte jest polecanych w okresach intensywnego wysiłku psychicznego, szczególnie w czasie zaliczeń oraz egzaminów. Bogaty skład Plusssz Active Forte zawiera aż 3 substancje aktywne: kofeinę, taurynę i inozytol. Wysoka dawka kofeiny pobudzi pamięć, poprawi koncentrację oraz zlikwiduje uczucie senności. Dodatkowy kompleks 10 najważniejszych witamin w dawce 100% dziennego zapotrzebowania w obu produktach, uzupełni niedobory witamin w organizmie. Witaminy B6 i B12 zmniejszą uczucie zmęczenia a witamina C wzmocni odporność.

LA-SAD
SPONSOR

Firma LA-SAD to grupa producentów owoców skupiającą członków z sadowniczych zakątków Polski. Ich gospodarstwa od wielu pokoleń specjalizują się w uprawie sadów owocowych. Największą część produkcji stanowią jabłka, lecz w ofercie znajdują się również czereśnie, gruszki, śliwki i wiśnie. Siedziba firmy mieści się w gminie Błędów, zwanej największym sadem Europy.

Business Training
SPONSOR

Business Training skupia praktyków biznesu, ekspertów, trenerów, coachów dostarczających aktualną wiedzę z zakresu psychologii biznesu oraz ekonomii, pokazują jak wykorzystać potencjał przedsiębiorstwa i ludzi w nim pracujących, pomagają uzyskać najwyższą efektywność przy użyciu minimalnych zasobów. Business Training to zespół pasjonatów z zakresu rozwoju osobistego, którzy prowadzą inspirujące szkolenia, warsztaty w formie coachingu. Firma działa na terenie całego kraju, współpracuje z Uczelniami i przeprowadza projekty szkoleniowe w formie Akademii Menadżera, Akademii Handlowca i Akademii Trenera i Coacha Biznesu.

Laser Tag Poznań
SPONSOR

Rozgrywki Laser Tag prowadzone są na terenie XIX-wiecznego Fortu Va w Poznaniu, w jego podziemiach oraz na świeżym powietrzu. Laser Tag, zwany Laserowym Paintballem to sport zespołowy bardzo podobny do klasycznego paintballa. Rolę kulek w Laser Tagu przejmują jednak fale podczerwieni emitowane z karabinu. Następnie są one wychwytywane przez specjalne czujniki noszone przez graczy. Sprawia to, że gra nie powoduje urazów, udział w niej może wziąć każdy, bez względu na predyspozycje i wiek. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która bez wątpienia zagwarantuje uczestnikom dreszczyk emocji.

Klub Odnowa
SPONSOR

Klub Odnowa istnieje na rynku od 2011 roku,a jego główną specjalnością są Treningi Stabilizacji Kręgosłupa. Treningi funkcjonalne są idealne dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia i zażywają mało ruchu. Długie godziny w szkolnej ławie czy przy biurku z pewnością wpłyną pozytywnie na stan naszej wiedzy, ale na kondycję już nie koniecznie...

Zamknięci w pokoju
SPONSOR

Zamknięci w pokoju" jest rodzajem gry typu Room Escape, ale w rzeczywistości, w realnym pomieszczeniu. Escape room game jest formą rozrywki, w której uczestnicy zostają zamknięci w tematycznych pokojach i mają 60 minut na wydostanie się. Jedynie jako zespół będziecie w stanie rozwiązać liczne zadania i zagadki, które pozwolą Wam odnaleźć klucz do wyjścia.