Partnerzy konkursu

EY
Partner Merytoryczny

EY to światowy lider w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Ponad 190 000 specjalistów w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego oraz transakcyjnego, zatrudnionych w 150 krajach, łączy swoją wiedzę i międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnych uwarunkowań. EY to również największa firma doradcza na polskim rynku, zatrudniająca ponad 1800 profesjonalistów w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i od lutego również w Gdańsku. Poprzez swoje działania ma ambicję budować lepszy świat pracy dla swoich pracowników, klientów i całej społeczności.

CIMA Chartered Institute of Management Accountants
Partner Merytoryczny

Założona w 1919 r. Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) jest czołową i jednocześnie największą organizacją zrzeszającą specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej, liczącą ponad 227 000 członków i studentów w 179 krajach. Kwalifikacja CIMA to mocny atut podczas poszukiwania pracy, ceniony przez pracodawców rekrutujących przyszłych liderów biznesu. W Polsce specjalna ścieżka CIMA oferowana na uniwersytetach ekonomicznych cieszy się dużą popularnością ze względu na jej uniwersalność oraz poważanie u pracodawców z branży finansowej.

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii
Patronat Honorowy

Ministerstwo Edukacji Narodowej
Patronat Honorowy

Fundacja Książąt Lubomirskich
Patronat Honorowy

Fundacja Książąt Lubomirskich powstała jako wyraz i rozwinięcie działalności dobroczynnej, prowadzonej od wielu wieków przez rodzinę Lubomirskich. Tworzą ją członkowie zasłużonego rodu, szczególnie zaangażowani w prace społeczne. Wykazują się troską o osoby potrzebujące oraz o zachowanie dziedzictwa Narodowego.

Fundacja wspiera rozwój polskiej sztuki, nauki, rozwija projekty medyczne i edukacyjne. Zakres działalności organizacji jest bardzo szeroki, od wspierania ekologicznego budownictwa, poprzez fundowanie stypendiów dla studentów, zakup sprzętu komputerowego i medycznego, aż po odbudowę szczególnie cennych zabytków.

Uniwersytet Jagielloński
Partner

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Partner

Partnerem tegorocznej edycji High School Business Challenge jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Tam odbędzie się II etap konkursu - 5 drużyn z okręgu Wrocławskiego będzie prezentować rozwiązanie zadania w formie case study.

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Partner

Politechnika Gdańska
Partner

Universe
Partner

Polska firma dostarczająca najwyższej jakości sprzęt elektroniczny z całego świata. Marka Smartwatch Universe stworzona jest przez ambitny, młody zespół współtworzący spółkę Greenlight Solutions sp. z o.o. będący podmiotem wyspecjalizowanym w kreowaniu rozwiązań wysokiej technologii. Głównym celem i misją firmy jest pełna satysfakcja klientów z oferowanych produktów na Polskim rynku.

Lider z sercem
Partner

"Jesteśmy grupą liderów związaną z trójmiejskim środowiskiem IT. Jako pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem chcemy zarażać innych naszym podejściem do budowania mądrych i efektywnych zespołów. Naszym celem jest zbudowanie przestrzeni do dyskusji i dzielenia się wiedzą w temacie przywództwa. Organizujemy prelekcje, debaty oraz warsztaty."

Asianship
Partner

Asianship to projekt ułatwiający wzajemną współpracę kultury Europejskiej oraz Dalekiego Wschodu. Poprzez program stypendialny pokrywający koszt uczelni, zapewnienie akomodacji oraz miesięcznego kieszonkowego rząd Chin umożliwia młodym, ambitnym mieszkańcom krajów Unii Europejskiej odbycia rocznych kursów językowych lub pełnych studiów w Państwie Środka. Celem jest zbudowanie mostu łączącego Europę oraz Azję poprzez pośrednictwo w uzyskaniu pełnego stypendium, a także późniejszą 24-godzinną pomoc polskojęzycznego rezydenta na terenie Chin.