Wygraj gotówkę na rozwój firmy w konkursie High School Business Challenge

Konkurs odbywa się corocznie w Warszawie. Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych uczniów szkół średnich, którzy mogą zaprezentować swoje pomysły biznesowe i urzeczywistnić je. Studenci muszą przedstawić propozycję rozwoju swojego pomysłu na biznes i zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 1000 €, przedstawiając ją na imprezie finałowej.

Konkurs trwa od 2004 roku i obecnie odbywa się co roku w marcu. To świetna okazja dla studentów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o biznesie i jego działaniu w prawdziwym życiu. Studenci, którzy wygrają konkurs, otrzymują nagrody pieniężne, które służą do rozwijania swoich pomysłów w realne produkty lub usługi, które mogą być w przyszłości sprzedane.

Pierwsza część składa się z czterech rund, podczas których studenci muszą przedstawić swoje pomysły biznesowe i zaprezentować je publiczności. Druga część składa się z trzech rund, w których uczniowie muszą przedstawić swoje boiska przed publicznością, a sędziowie zdecydują, który z nich zostanie wybrany jako zwycięzca.

High School Business Challenge to konkurs skierowany do młodych ludzi na rozwój biznesu. Konkurs obejmuje wiele różnych aspektów, w tym aspekt społeczny, aspekt biznesowy i aspekt techniczny. Konkurs odbywa się w Warszawie i w tym roku odbędzie się ponownie w dniach 8-11 lutego 2018 r.

Poszukujemy młodych ludzi z pasją do przedsiębiorczości, którzy chcą w krótkim czasie rozwinąć swój biznes. Szczególnie potrzebujemy młodych ludzi, którzy nie mają doświadczenia w prowadzeniu firmy, ale są nią zainteresowani, mają wiedzę na temat prowadzenia firmy lub są po prostu ciekawi.

High School Business Challenge to ogólnoświatowy konkurs, którego celem jest pomoc studentom i młodym przedsiębiorcom w rozwoju ich firm w jak najkrótszym czasie. Konkurs trwa od ponad 10 lat. Obecnie odbywa się w Polsce i USA.

Konkurs ma trzy różne kategorie: Przedsiębiorczość, Marketing i Sprzedaż. Każda kategoria zawiera zestaw zadań, które mają na celu sprawdzenie kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów każdego ucznia. Zwycięzca każdej kategorii otrzyma nagrody pieniężne, a także tytuł „Przedsiębiorcy Roku”. Oprócz tego przyznawane są również dwie nagrody specjalne: jedna dla uczniów, którzy uczestniczyli we wszystkich trzech kategoriach (nagroda główna), a druga dla uczniów, którzy uczestniczyli w jednej lub dwóch kategoriach (nagroda specjalna). Tegorocznymi zwycięzcami zostali

High School Business Challenge to konkurs, który ma zachęcić uczniów do rozwijania swoich firm. Pomaga im zrozumieć świat biznesu i nauczyć się tworzyć biznesplan, sprzedawać swoje produkty i znajdować inwestorów.

Konkurs jest prowadzony przez Szkołę Główną Handlową w Polsce. Szkoła organizuje go corocznie, we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej i innymi partnerami, dla uczniów z całej Polski.

Aby wygrać konkurs, musisz stworzyć zwycięski biznesplan dla swojej szkoły. Trzeba konkurować z innymi szkołami i uczelniami w Polsce.

W końcu to dzieci kontrolują swoją przyszłość: swoich nauczycieli, rodziców i siebie. Konkurs pomoże im w pełni wykorzystać swój potencjał i upewni się, że są gotowi do zmierzenia się ze światem poza szkołą.

Konkurs to świetny sposób na rozkręcenie Twojego biznesu w najbliższej przyszłości. Będzie to dla Ciebie świetna okazja, aby zarobić trochę gotówki i rozwinąć swój biznes.

Konkurs odbędzie się w Warszawie, 21 lutego 2018 r. Konkurs jest corocznym wydarzeniem, którego celem jest pomoc młodym przedsiębiorcom w uzyskaniu ekspozycji i pozyskiwaniu nowych klientów.

Konkurs odbędzie się w Warszawie w dniach 6 i 7 sierpnia 2018 r. Konkurs będzie składał się z szeregu wyzwań, które uczestnicy będą mogli wykonać, aby wygrać nagrodę pieniężną.

Konkurs opiera się na założeniu, że uczniowie powinni mieć szansę pokazania swoich umiejętności i wiedzy, rywalizując z innymi szkołami. Ma również na celu promowanie przedsiębiorczości wśród naszych studentów.