Zwycięzcy

OPOLE CONSULTING GROUP - zwycięzcy I edycji

Zwycięzcy I edycji HSBC, Opole Consulting Group, składa się z 3 uczniów opolskich liceów oraz jednego licealisty z Poznania. Cała czwórka poznała się w trakcie olimpiad ekonomicznych i postanowiła wziąć razem udział w HSBC.

 • Michał Kulbacki

  Zwycięzca I edycji HSBC. Obecnie student I roku w Szkole Głównej Handlowej. Członek SKN Finansów i Makroekonomii, SKN Spraw Zagranicznych i SKN Badań nad Konkurencyjnością. Udział w HSBC był dla niego niesamowitą przygodą zarówno na płaszczyźnie intelektualnej, jak i społecznej. Pozwolił na rozwinięcie swoich umiejętności, rozwinięcie swojej wiedzy i nawiązania nowych, inspirujących kontaktów. Prywatnie pasjonat polityki, spraw międzynarodowych i muzyki rockowej.

 • Michał Radny

  Zwycięzca I edycji HSBC. Obecnie student II roku w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Rachunkowość. Prezes SKN Biznesu w roku akademickim 2016/17. Udział w HSBC zainspirował go do podjęcia działalności w SKN Biznesu, gdzie współorganizował Let’s Start Up! I High School Business Challenge.

 • Łukasz Trojan

  Zwycięzca I edycji HSBC. Obecnie student II roku w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie. Członek SKN Biznesu w roku akademickim 2016/17. Udział w HSBC zainspirował go do podjęcia działalności w SKN Biznesu, gdzie współorganizował Let’s Start Up! 2016 oraz II edycję High School Business Challenge. Prywatnie pasjonuje się piłką nożną.

 • Małgorzata Urbanowicz

  Zwyciężczyni I edycji HSBC, obecnie studentka II roku studiów w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Rachunkowość. Radna Samorządu Studentów w kadencji 2016/17. Aktywna członkini SKN Biznesu oraz Zrzeszenia Studentów Polskich, gdzie koordynuje dwa projekty: EKOstudent i MedBiz Days - swoją autorską inicjatywę. Dzięki udziałowi w HSBC nawiązała wartościowe kontakty i poznała ludzi, z którymi współpracuje na codzień w SKN Biznesu. Prywatnie pasjonują ją podróże, taternictwo, medycyna i zdrowe odżywianie.

V LO HSBC TEAM - zwycięzcy II edycji

Chyba żaden zespół nie ma tak oddanej rzeszy fanów w internecie, jak VLO HSBC Team. I nie chodzi tylko o klikanie „Lubię to” na Facebooku czy trollowanie w komentarzach (do którego Jacek Kałuża zachęca). Czasami są w stanie wydać część kieszonkowego na wsparcie drużyny swojego idola albo na film o niej. VLO HSBC Team, drużyna, której błyskawiczna droga na szczyt i rozrzutny styl życia wzbudziły zainteresowanie CBŚ.

 • Jacek Kałuża

  Lider zwycięskiej drużyny II edycji High School Business Challenge. Student I roku studiów w Szkole Głównej Handlowej. Aktywny członek SKN Biznesu, SKN Spraw Zagranicznych oraz SKN Badań nad Konkurencyjnością. Współzałożyciel i członek zarządu stowarzyszenia „Dziobaki”. Koordynator tegorocznej edycji High School Business Challenge oraz członek zespołu Dragons Den.

 • Krzyszof Kowalczyk

  Członek zwycięskiego zespołu z II edycji i laureat Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Obecnie studiuje informatykę na Uniwersytecie Warszawskim, oprócz tego aktywnie działa w SKN Biznesu i Klubie Inwestora SGH.

 • Mikołaj Ostrzołek

  Obecnie student pierwszego roku Finance and International Investment na WNE UW. Członek samorządu studentów WNE UW w roku akademickim 2016/2017. Intersuje się Data Science oraz Geopolityką.

 • Patryk Włoch

 • Wojciech Maślakiewicz

  Członek zwycięzkiej druzyny, obecnie student SGH. Wybitny flecista.

Papaje 2 - zwycięzcy III edycji

Jesteśmy Papajami 2, grupą młodych gentelmenów, których celem jest szczęście i sukces na polu zarówno finansowym jak i towarzyskim. Zespołowi patronuje Dorota Kolarska (Oxford PPE), businesswomen.

 • Mateusz Gurbiel

  Świetny ekonomista, prywatnie fanatyk siłowni

 • Jakub Dziadur

  Aryjski pierwiastek w drużynie, dobry duch zespołu.

 • Jan Krasowski

  Gejmer, zarządca zabawy.

 • Franciszek Białek

  Filozof, ekonomista, dandys.

 • Juliusz Kruk

  Sympatyczny filozof, typ genialnego myśliciela, ekonomista.