Wygraj gotówkę na rozwój firmy w konkursie High School Business Challenge

Właśnie zakończył się 5. edycja konkursu High School Business Challenge! Przez ostatnie dwa miesiące młodzi ludzie uczyli się, jak tworzyć sukcesywne i opłacalne biznesy.

Konkurs ten ma na celu wspieranie przedsiębiorczości wśród uczniów szkół średnich poza rejestracją wolontariatu. Pozwoliło to uczniom symulować obecność na rynku, tworzyć i promować produkty i usługi, aby zdobywać zasoby potrzebne do odniesienia sukcesu.

Konkurs był wspierany przez niektórych lokalnych biznesmenów, a nagroda wynosiła 2000 zł dla najlepszego pomysłu. Oprócz tego, uczestnicy otrzymali mentoring z profesjonalistami z branży i szansę na imponujący rozwój ich pomysłu biznesowego i pomysłu przez kolejne miesiące.

Nie mogliśmy wszystkiego dokonać bez mocy instytucji wspierających nas w tym projekcie! Wszystkie osiągnięcia konkursu to zasługa ich ciężkiej pracy i determinacji. Szczególne podziękowania dla Komitetu Sterującego konkursem oraz Instytutu Rozwoju Przedsiębiorczości. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy przekroczyli tę próg! Mam nadzieję, że można będzie kontynuować dobre dzieło i dać więcej szanse młodym ludziom z całej Polski.

Czy masz młodą firmę i szukasz dofinansowania na jej rozwój? High School Business Challenge może dostarczyć Ci takiej okazji. Konkurs skupia się na młodych przedsiębiorcach, którzy chcą wykorzystać swoją wizję i energię, aby osiągnąć sukces.

Konkurs polega na przedstawieniu swojego biznesu w postaci krótkiego filmu wideo, w którym opisujesz swoje pomysły i plany dotyczące rozwoju firmy. Wygrani zdobędą gotówkowe nagrody do 16 000 złotych oraz opiekę ekspertów i mentorów, aby pomóc im realizować ich ambicje biznesowe.

Jeśli masz między 18 a 25 lat i jesteś absolwentem liceum lub studentem szkoły średniej, to High School Business Challenge jest idealnym miejscem do rozpoczęcia drogi jako przedsiębiorca. Wystarczy uzupełnić formularz online i wygrać prestiżowe „Gospodarcze Złoto” dla swojego biznesu, aby rozpocząć następny (i może najważniejszy) etap twojej kariery.

Konkurs High School Business Challenge zapewnia Ci szanse na zdobycie gotówki na rozwój swojej firmy oraz finansowanie i mentoring od doświadczonych profesjonalistów. To wspaniała szansa, aby odnieść sukces!

Internetowe konkursy dla przedsiębiorców, takie jak High School Business Challenge, oferują wspaniałą możliwość zdobycia cennego wsparcia finansowego na rozwój biznesu. Tym razem organizatorzy przygotowali specjalną edycję tego popularnego konkursu dla uczniów szkół średnich.

Wszystkie drużyny składające się z minimum trzech uczniów mają szansę wygrać nawet 15 000 dolarów. Na starcie otrzymują oni 10 000 dolarów na rozpoczęcie ich działalności gospodarczej. Aby wziąć udział w konkursie młodzi przedsiębiorcy muszą zdobyć 5 000 lajków na swoim profilu Facebook’a lub mieć 3 000 realnych obserwujących.

Konkurs trwa do końca czerwca i przeznaczony jest dla absolwentów szkół średnich z całego kraju. Aby wziąć udział w konkursie należy do 30 maja zarejestrować się na stronie www.hsbusinesschallenge.com. Jest to doskonała okazja do rozpoczęcia działalności gospodarczej i pokazania innym młodym, że marzenia też można spełniać!Świat szybko się zmienia, a konkurencja w wielu branżach jest coraz większa. Aby przetrwać i się rozwijać, firmy potrzebują stale poszukiwać nowych pomysłów i strategii biznesowych. W dzisiejszych czasach jednym z najlepszych sposobów pozyskiwania odpowiedniego wsparcia biznesowego jest udział w konkursie biznesowym. Dlatego chciałbym Wam powiedzieć o Konkursie Szkolnym High School Business Challenge, gdzie osoby, które mają pomysł na firmę lub plan wprowadzenia oferty na rynku, mogą wygrać gotówkę na rozwój lub wprowadzenie nowych produktów.

Konkurs skierowany jest do młodych ludzi między 16 a 20 rokiem życia, którzy posiadają dobre umiejętności biznesowe i chcą skorzystać z takiej możliwości. Aby wziąć udział w konkursie, uczestnicy muszą opisać swoje pomysły na firmę / produkt i wykazać się umiejętnościami biznesowymi poprzez przedstawienie jasnego celu swojego projektu i opisaniu sposobu jego realizacji. Uczestnicy muszą przedstawić wycenione produkty lub usługi oraz ich cennik.

Nagroda główna w konkursie to 4 tysiace dolarów gotówki do spartiate na rozwinięcie firmy lub nowe produkty. Istnieje też możliwość nabycia subskrypcji narzędzi do tworzenia stron internetowych i oprogramowania Cloud-Computing. Na zwycięstwo można liczyć również w ścisłym gronie doradców, programistów oraz dyrektorów naczelnych dużych firm technologicznych.